Betgram Tombala

Betgram Tombala, Türkiye’nin en çok tercih edilen online oyun platformlarından biridir. Dünyada geleneksel olarak yüz yıldan fazla bir zamandan beri oynanan tombala oyunu, insanların en sevdiği oyunlardan biri olarak günümüze kadar gelmiştir. Tombala oyunu, özellikle ilk çıkış noktası olan İtalya başta olmak üzere birçok farklı ülkede oynanmaktadır.

Oyun özel günlerde, aile toplantılarında, çeşitli turnuvalarda, yardım kermeslerinde ve dahi birçok alanda hem eğlenceli hem de kazançlı bir oyun olarak kullanılmaktadır. Tombala oyunu genellikle her ortamın aranan oyunu haline gelmiştir. Dijital ortamlarda tombala oyunlarının yaygınlaşması ise kullanıcıların online ortamlarda eğlenerek para kazanmasına bir alternatif sunmuştur. Betgram Tombala, kullanıcıların en yüksek kazanç elde ettikleri platform olarak ön plana çıkmıştır.

Betgram Tombala Nasıl Oynanır?

Betgram Tombala, geleneksel tombalanın bütün ayrıntılarıyla detaylı ve renkli olarak dijital platformlara aktarılmış dijital versiyonunu sunmaktadır.  Kullanıcılara çeşitli avantajlar sunan Betgram Tombala, oynanması en basit ve en kazançlı oyunlardan biridir. Betgram Tombala, dijital olarak rastgele seçilen rakamların, oyuncuların elindeki kartlar üzerindeki sayılarla eşleşmesi mantığıyla oynanmaktadır.  Sayıların tamamını en erken toplayan oyuncu kazanan kişi olur. Betgram Tombala oyunu sırasıyla aşağıdaki şekilde oynanır:

  • Her oyuncuya bir adet kart dağıtılır.
  • Her kart üzerinde üç sıra ve beş sütun halinde 15 sayı bulunur.
  • Her oyuncu farklı renklerde ve sayısal dizilime sahip kartlardan bir tanesini seçer.
  • Operatör tarafından çekilen rakam kullanıcılar tarafından takip edilir.
  • Satır bir çinko ile ifade edilir. İlk satır birinci çinko, ikincide ikinci çinko ve üçüncüde ise tombala yapılmış olur.
  • Bütün sayıları toplayan kişi tombala yapar ve oyunun kazananı olur.

Betgram Tombala oyuncuları yüklü miktarda kazanç elde edebilmektedir. Çeşitli bonus kampanyaları ve turnuvalarla renklendirilen Betgram Tombala oyunları, kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Betgram web sitesinde oyun oynayarak para kazanmak için üyelik işlemlerini gerçekleştirmek yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*